ue_logo

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdyni Przekaż 1% podatku

Dołącz do nas

JAK MOŻESZ STAĆ SIĘ NASZYM DARCZYŃCĄ?

Niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym jest możliwe m.in. dzięki hojności darczyńców. Ty także możesz wesprzeć realizowane przez nas działania i przyczynić się do poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych intelektualnie. Nasza działalność potrzebuje wsparcia szczerych osób oraz firm. Każda pomoc jest cenna!


Jeśli chcesz zostać naszym darczyńcą gotówkowym:

Przekaż nam wpłatę na konto:

77 1020 1853 0000 9002 0009 2858
PKO Bank Polski Spółka Akcyjna

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdyni
ul. Harcerska 4
81-425 Gdynia

Jeśli zaznaczysz w przelewie szczegółowy cel swojej wpłaty (np. podając konkretną nazwę placówki, która ma otrzymać wpłatę – Ośrodek Wczesnej Interwencji, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Teatr Biuro Rzeczy Osobistych) – uszanujemy Twoją decyzję.

Każda złotówka jest dla nas ważna! Nie musisz przelewać dużych kwot, liczy się nawet najmniejszy grosz. Twoja darowizna pomoże nam m.in. finansować rehabilitację, terapię i wsparcie dzieci oraz dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną w specjalistycznych placówkach prowadzonych przez PSOUU i przyczynić się do przygotowania ich do samodzielnego życia i integracji społecznej.

Co roku możesz również przekazać nam 1% podatku.


Jeśli chcesz zostać naszym darczyńcą rzeczowym:

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas, żeby się dowiedzieć, czy Twój potencjalny dar możemy wykorzystać w naszej działalności lub czy możemy go przekazać osobom potrzebującym. Możemy też wskazać instytucję lub organizację mającą lepsze możliwości dystrybucji przekazywanych dóbr.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA POMOC WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I PRZYJACIOŁOM!Nasi Przyjaciele i Sponsorzy:

Dołącz do nas!

Dziękujemy naszym przyjacielom i sponsorom